Budynki biurowe i dydaktyczne

PROJEKT BUDYNKU CKZIU W RADOMIU

CKZIU przystąpiło do ambitnego projektu powiększenia bazy dydaktycznej. Projekt nowego budynku szkoły pokazujemy na wizualizacjach.

Projekt

Przygotujcie się na powiew świeżości i nowoczesności w Radomiu! Takiego budynku w Radomiu jeszcze nie było. Właśnie rozpoczyna się budowa nowoczesnego budynku dydaktycznego przy ul. Kelles Krauza 3, który będzie właśnie przylegać do Teatru. Będzie to budynek pełniący funkcję edukacyjną i administracyjną. Czas na miejsce, gdzie będzie można nie tylko uczyć się, ale i zrelaksować na zielonym tarasie na 1 piętrze.

W piwnicy znajdziemy garaż i pomieszczenia techniczne, natomiast na parterze będą zlokalizowane sala wykładowa oraz sale dydaktyczne. Na 2 piętrze będą zlokalizowane pomieszczenia administracyjne biurowe i sale wykładowe. Na 3 piętrze znajdziemy salę wykładową, a na 4 piętrze biura szkoły.

Budynek o powierzchni 3600 m2 będzie posiadać instalację BMS oraz energooszczędne rozwiązania, a ponadczasowa architektura stanie się punktem charakterystycznym i ikoną miasta. Projekt powstaje dzięki grupie architektów z firmy Dresler Studio Architektura i Urbanistyka. Czekamy na nowoczesną szkołę, która zachwyci Radom!

KLIENT
CKZiU w Radomiu
LOKALIZACJA
Radom
PROJEKT
2021-2022
POWIERZCHNIA
3600 m2
CKZIU w Radomiu
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12