Firma architektoniczna Kraków

O biurze architektonicznym

Dresler Studio Architektura i Urbanistyka to biuro architektoniczne założone w Krakowie w 2002 roku. W 2015 roku przekształciliśmy firmę w spółkę prawa handlowego Dresler Studio Architektura i Urbanistyka sp. z o.o. sp. komandytowa. Wykonujemy dokumentacje projektowo kosztorysowe budynków użyteczności publicznej. Prowadzimy proces projektowy od etapu koncepcji architektonicznej, wizualizacji 3d do uzyskania pozwolenia na budowę budynku. Spośród wielu firm architektonicznych działających w Krakowie wyróżniamy się terminowością wykonania projektów, niepowtarzalnymi bryłami projektowanych budynków, doświadczeniem przy skomplikowanych budynkach w tym przy budynkach wysokich oraz budynkach wielkopowierzchniowych, analizą wariantów i kosztów inwestycji. Projektujemy na obszarze województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz na terenie Warszawy.

Architekci zatrudnieni w naszej firmie zrzeszeni są w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów w Krakowie.
W ramach naszej dotychczasowej działalności zaprojektowaliśmy między innymi budynki biurowe energooszczędne - pasywne, budynki kultury i sztuki, budynki sceny teatralne, budynki szkół wyższych, hotele, szpitale. Ze względu na miejsce prowadzenia naszego biura architektonicznego - Kraków, uzupełnieniem naszej oferty są projekty budynków zabytkowych.

Stale współpracujemy z projektantami branżowymi oferując pełen zakres usług projektowych od projektu koncepcyjnego a kończąc na szczegółowych kosztorysach.
W pracy korzystamy z licencjonowanego oprogramowania AutoCAD Lt , Archicad, Artlantis. Architektura jest dla nas pasją i sztuką.

Dane kontaktowe biura architektonicznego

Architekci - Kraków - Projekty budowlane - Projekty budynków biurowych - Warszawa - Katowice

linkedin.png   pinterest.png    googleplusalt.png

architekt Grzegorz Dresler

Architekci - lista architektów współpracujących z firmą architektoniczną od 2002 roku.

architekt Agnieszka Latała
architekt Kamila Rychły
architekt Wojciech Odrzywolski
architekt Marcin Molik
architekt Agnieszka Durlik
architekt Beata Guziak
architekt Agata Marcisz
architekt Tomasz Kondracki
Projektowanie konstrukcji - Euroinż s.c.