Firma architektoniczna Kraków

O biurze architektonicznym

Dresler Studio Architektura i Urbanistyka to biuro architektoniczne założone w Krakowie w 2002 roku. W 2015 roku przekształciliśmy firmę w spółkę prawa handlowego Dresler Studio Architektura i Urbanistyka sp. z o.o. sp. komandytowa. Wykonujemy dokumentacje projektowo kosztorysowe budynków użyteczności publicznej. Prowadzimy proces projektowy od etapu koncepcji architektonicznej, wizualizacji 3d do uzyskania pozwolenia na budowę budynku. Spośród wielu firm architektonicznych działających w Krakowie wyróżniamy się terminowością wykonania projektów, niepowtarzalnymi bryłami projektowanych budynków, doświadczeniem przy skomplikowanych budynkach w tym przy budynkach wysokich oraz budynkach wielkopowierzchniowych, analizą wariantów i kosztów inwestycji. Projektujemy na obszarze województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, mazowieckiego

Architekci zatrudnieni w naszej firmie zrzeszeni są w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów w Krakowie.
W ramach naszej dotychczasowej działalności zaprojektowaliśmy między innymi budynki biurowe energooszczędne - pasywne, budynki kultury i sztuki, budynki sceny teatralne, budynki szkół wyższych, hotele, szpitale. Ze względu na miejsce prowadzenia naszego biura architektonicznego - Kraków, uzupełnieniem naszej oferty są projekty budynków zabytkowych.

Stale współpracujemy z projektantami branżowymi oferując pełen zakres usług projektowych od projektu koncepcyjnego a kończąc na szczegółowych kosztorysach.
W pracy korzystamy z licencjonowanego oprogramowania AutoCAD Lt , Archicad, Artlantis. Architektura jest dla nas pasją i sztuką.

Dane kontaktowe biura architektonicznego

Architekci - Kraków - Projekty budowlane - Projekty budynków biurowych - Warszawa - Katowice - Kielce

linkedin.png   pinterest.png    googleplusalt.png

architekt Grzegorz Dresler

Architekci - lista architektów współpracujących z firmą architektoniczną od 2002 roku.

architekt Agnieszka Latała
architekt Marta Wójtowicz
architekt krajobrazu Martyna Łukasiewicz
architekt Agata Marcisz
architekt Tomasz Kondracki
Projektowanie konstrukcji - Euroinż s.c.